Juniorka se rozloučila s domácí půdou výhrou

Teplická juniorka dnes nastoupila naposledy v roce 2015 na domácí půdě. Na umělé trávě na Angeru zvítězila 2:1 nad Mladou Boleslaví díky brankám Petr Výborného a Daniela Procházky.

První šanci utkání měli hosté, kteří už ve 4. minutě trefili z přímoho kopu brankovou konstrukci, ale pak se do šancí dostávali především domácí. Ovšem pokusy Softiče či Výborného byly z ostrého úhlu a brankáře nepřekvapili. Jinak tomu bylo v 35. minutě, kdy vystřelil Výborný zpoza vápna a brankáři míč propadl až do sítě.

Krátce po změně stran už to bylo 2:0, když si Daniel Procházka rychle narazil se Šupem a umístil míč přesně k tyči. Hosté dokázali snížit deset minut před koncem, kdy se zblízka prosadil Glöckner. Víc už jim však svěřenci Jakuba Pekaře nedovolili a rozloučili se s domácí půdou výhrou.