Ondřej Kričfaluši opět povolán do reprezentace U21

Střední obránce a záložník Ondřej Kričfaluši byl znovu nominován do české reprezentace do 21 let na říjnový sraz, při kterém tým čekají klíčové zápasy kvalifikace na Mistrovství Evropy do 21 let. Mezi náhradníky pro výběr do 21 let se tentokrát dostall další hráči teplického týmu, Jaroslav Harušťák a Filip Horský. Náhradníkem v reprezentaci do 20 let je také Tadeáš Vachoušek.

„Lvíčata“, jak se týmu do 21 let přezdívá, se v rámci kvalifikace na Mistrovství Evropy utkají s týmy Walesu a Litvy. První zápas se odehraje 11. října proti Walesu. Poté bude česká reprezentace pokračovat dalším utkáním 15. října, kdy se střetne s Litvou. Obě utkání jsou klíčová pro další vývoj kvalifikační skupiny a český tým potřebuje v obou zápasech zvítězit, aby si udržel naději na postup. Do týmu se tentokrát vrací po zranění také teplický odchovanec Štěpán Chaloupek, který je hráčem Slavie Praha.