V sobotu Teplice čeká zápas v Pardubicích

Fotbalisté Teplic zamíří v sobotu 28. září k utkání 10. kola Chance ligy do Pardubic. Pro oba týmy se jedná o druhý zápas v tomto týdnu, když v rámci MOL Cupu vyřadily shodně celky ze 4. ligy.

Žlutomodří v rámci samostatné české ligy v hlavním městě Pardubického kraje ještě nevyhráli, nyní to však budou chtít zlomit. V případě vítězství by se totiž dotáhli za svého soupeře na rozdíl jednoho bodu.

Tepličtí fanoušci si mohou ze vzájemných utkání pamatovat i výhry, které se však udály na Stínadlech. Naposledy se tak stalo v květnu 2023, kdy o třech bodech rozhodl Daniel Trubač.

Podpory z tribun i při venkovních zápasech si hráči váží, což připomněl i Yehor Tsykalo: „Klobouk dolů před fanoušky, kteří nám zatleskali i po zápase s Baníkem. Věřím, že do Pardubic přijedou také. Opravdu nám pomáhají, my musíme co nejvíce makat.“

Vstupenky se prodávají online a lze je zakoupit zde.