Přestup Natalie Kaletové do teplického áčka!

Dvacetiletá středopolařka v poslední den přestupového období změnila klubové barvy. Z pražské Dukly Praha přestoupila do Teplic a od pondělí je již oficiálně Sklářkou. Zapojí se tak okamžitě do tréninkového procesu a zabojuje o první start v soutěžním utkání ve 2. lize žen v novém dresu.

Již jsi měla při tvém představení možnost obléknout teplický dres, ve kterém budeš hrát. Co bys v něm ráda dokázala a jaké sis vybrala číslo?
„Ano, už jsem měla možnost obléknout teplický dres a je to pro mě skvělý pocit. Nakonec padla volba na číslo 4, ráda bych týmu ukázala, že se na mě může spolehnout a těším se, až to budu moct dokázat na hřišti.“

Jak se přestup do Teplic zrodil a proč proběhl až po několika odehraných kolech?
„Přestup se zrodil tak, že jsem dostala od Teplic nabídku, což mě velmi potěšilo, protože jsem měla s holkami z týmu už dříve dobré vztahy a mám k nim osobní pouto. Už jsem cítila, že potřebuji změnu a nový impuls. Můj bývalý klub mi dal podmínku, že mě pustí, pokud za ně odehraji všechna zbývající kola do konce přestupového období. Nakonec jsme se na poslední den přestupového období dohodli a já jsem ráda, že teď můžu být v Teplicích.“

Vnímáš to jako nevýhodu, že přicházíš do rozjetého vlaku nebo tohle vůbec neřešíš?
„Uvědomuji si, že přicházím do rozjetého vlaku a že to pro mě bude náročné, protože tým je už sehraný a jede na vítězné vlně. Ale beru to jako výzvu a těším se na to, že se budu moct zapojit a přispět k úspěchům týmu.“

Máš za sebou první trénink, jaké z něj máš dojmy?
„Na tréninku jsem se cítila skvěle, holky mě velmi dobře uvítaly a hned jsem měla pocit, že jsem součástí týmu. Trénink byl zaměřený na první dotek, což je pro mě jako středového hráče velice důležité.“

Jaké máš od současné sezóny očekávání?
„Od současné sezóny mám velká očekávání. Ráda bych pomohla týmu svými osobními výkony, aby pokračoval na vítězné vlně a umístil se ve skupině o titul.“