Probíhá předprodej na následující domácí zápasy

Už nyní si můžete zajistit své vstupenky na dva blížící se domácí zápasy, které čekají teplické hráče.

První utkání tým čeká v sobotu 21. září od 16:00, kdy FK Teplice přivítá tým Baník Ostrava. Vstupenky jsou v předprodeji za 250 Kč, ale pokud nákup necháte na poslední chvíli, tedy tři dny před zápasem a později, zaplatíte 350 Kč, protože toto utkání spadá do kategorie I.

Další domácí zápas se odehraje v sobotu 5. října také od 16:00, kdy se Teplice postaví Dukle Praha. Na toto utkání si můžete vstupenky v předprodeji pořídit za 150 Kč, přičemž pozdější fáze prodeje, opět od tří dnů před utkáním, zvýší cenu na 200 Kč.

Na obou zápasech bude pro fanoušky připravena fanzóna na ochozu stadionu, která začne už dvě hodiny před výkopem. Můžete se těšit na spoustu zábavy, občerstvení a další aktivity!

Nenechte si ujít tyto zápasy a zajistěte si své vstupenky co nejdříve ZDE.