Nedělní ŽLUTÁ MODRÁ s rozhovorem s Lukášem Havlem

Stejně jako před každým domácím zápasem i tuto neděli vydáváme magazín ŽLUTÁ MODRÁ! Pokračujeme v nastoleném trendu a opět vám přineseme zásobu originálního obsahu, aby vám čekání na zápas rychleji uteklo.

Jedním z taháků nejnovějšího vydání bude rozhovor s Lukášem Havlem, který nám prozradil, co ho bavilo ve škole a jaké kariérní možnosti by měl, pokud by se nevěnoval fotbalu.

Pozveme vás také na charitativní den na Stínadlech a přidáme informace o teplických dívkách reprezentujících Ústecký kraj na čtvrtém ročníku Kouba Cupu.

Nechybí ani již tradiční rubriky, jako například statistické okénko, pohled do historie či reportáž z minulého utkání. Magazín ŽLUTÁ MODRÁ je dostupný v den zápasu ráno ve vaší aplikaci FK Teplice!

Vstupenky jsou k prodeji na tomto odkazu.