Před reprezentační přestávkou hostí Teplice Mladou Boleslav

V neděli 1. září od 17:00 budou Teplice na Stínadlech hostit Mladou Boleslav. Středočeši mají v tabulce z pěti odehraných zápasů šest bodů, žlutomodří se na ně tak mohou v případě výhry dotáhnout.

Klíčem k vítězství by měla být zlepšená obrana, která se vyvaruje chyb. „Musíme zlepšit defenzivní práci celého týmu, nedostávat laciné branky. To musí přijít už proti Boleslavi, která má velmi kvalitní tým, co se ofenzivy týče,“ komentoval pro klubový web Jan Rezek.

Hráči v kabině si uvědomují, že situace není úplně nejlepší. To potvrzuje i Lukáš Mareček: „Nás to také hodně trápí, ale musíme se z toho dostat sami. Domácí zápas je na to nejlepší příležitost.“

Naskýtá se ideální příležitost navázat na minulou sezónu, ve které Teplice středočeského soupeře porazili v obou střetnutích.

Ani před tímto utkáním nebude chybět oblíbená fanzóna, která se vzhledem k příznivému počasí znovu odehraje na umělé trávě vedle stadionu! Přijďte si užít poslední zápas předtím, než nastane reprezentační přestávka.

Vstupenky kupujte zde!