V sobotu Teplice vyrazí do Edenu

V sobotu 17.8. od 17:00 vypukne zápas Teplic na hřišti Slavie. Druhý tým uplynulého ročníku se aktuálně drží s 10 body v dosahu na úplné čelo tabulky.

Žlutomodří o uplynulém víkendu zvítězili a zlepšili si před náročným střetnutím náladu, což připomínal i Jan Rezek: ,,Kluci proti Liberci udělali maximum, máme konečně tři body a přidá to právě na té pohodě.‘‘

Teplice v Edenu v posledních letech nevyhrávaly, hráči však tuší, co by na Slavii mohlo platit. ,,Musíme hru založit na poctivosti v soubojích i běhání,‘‘ uvedl pro klubový web Tadeáš Vachoušek.

Do utkání proti pražskému celku by mohlo naskočit několik uzdravených fotbalistů, po karetním trestu se navíc vrátí Tsykalo. Stále je možné zakoupit lístky, nebo se přihlásit na výjezd fanouškovské skupiny Tepličáci, jak jsme informovali dříve.