Podpořte teplické fotbalisty i v Edenu!

V sobotu od 17:00 odstartuje zápas Teplic na půdě Slavie. Přijeďte podpořit naše fotbalisty a pomoci jim fanděním k co nejlepšímu výsledku z náročného střetnutí.

Na utkání je možné dopravit se individuální i hromadnou dopravou, přímo u stadionu se nachází vlaková stanice Praha-Eden i zastávky tramvají a autobusů. Společný výjezd pak plánuje skupina aktivních fanoušků Tepličáci. Ti přijímají přihlášky na svých sociálních sítích. Při posledním vzájemném utkání z Teplic dorazily stovky fanoušků, což pomohlo k vytvoření skvělé kulisy.

Na podporu z tribun se spoléhají i samotní hráči. Fandění si pochvaloval už před domácím duelem s Libercem Josef Švanda: ,,Výhodou je, že nastoupíme doma a mohou nám pomoci fanoušci.‘‘ Vzhledem k poměrně příznivému termínu i destinaci tým doufá, že tentokrát dorazí velký počet žlutomodrých podporovatelů i venkovní duel.

Vstupenky je možné zakoupit na tomto odkazu, v předprodeji stojí 350 korun.