Severský souboj s Libercem již tuto sobotu!

V sobotu 10. srpna od 17:00 na teplická Stínadla přijede Slovan Liberec.

Ten vstoupil do nového ročníku úspěšněji než Teplice, když v úvodu soutěže získal 4 body. V minulých letech však na Slovan uměli žlutomodří vyzrát, na což by chtěli navázat. "Věřím, že to zvládneme co nejlépe, s Libercem se nám dařilo," doufal v týdnu Josef Švanda.

Trenéři sice na dosavadních zápasech našli i pozitiva, výsledkově však tým spokojen být nemůže. O důvodech dosavadních nezdarů mluvil asistent trenéra Ondřej Prášil: "Sráží nás individuální i týmové chyby, není to jen o těch hráčích, co jsou na posledním místě před gólem. Tohle musíme minimalizovat, chceme, aby hráči byli v každém okamžiku maximálně koncentrovaní."

Na fanoušky čeká kromě samotného zápasu i bohatý doprovodný program, soustředěný z velké části do fanzóny na umělé trávě, která startuje v 15:00. Pochutnat si mimo jiné mohou na občerstvení od TØDI burgers, nebudou chybět ani soutěže pro děti i dospělé.

Předprodej vstupenek na utkání probíhá ZDE.