Teplice v sobotu zajíždí do Olomouce

Třetí kolo Chance ligy zavede Severočechy na Hanou. Domácí Sigma v úvodu soutěže získala hned čtyři body, fotbalisté Teplic tak mohou být jejím prvním přemožitelem.

Tepličtí hráči zatím sice nebodovali, malou útěchou pro trenéry je však alespoň uplatnění některých prvků z letní přípravy. ,,Samozřejmě máme největší radost, když něco přeneseme z tréninku do zápasu. Když tam vidíme prvky, které v týdnu trénujeme,‘‘ komentoval Jan Rezek.

Žlutomodří se museli po domácí porážce se Spartou oklepat a konečně bodovat. Michal Bílek pro klubový web naznačil, že uplynulý zápas již v kabině hodili za hlavu: ,,Sparta byla lepší, ale tohle bylo kruté. Od úterý se zase připravujeme na Olomouc a musíme získat nějaké body.‘‘.

Utkání začíná na Andrově stadionu 3. srpna od 20:00, hlavním rozhodčím bude Pavel Orel.