Na Stínadlech proběhlo setkání fanoušků s vedením klubu

Ve čtvrtek 18. července v podvečerních hodinách proběhlo v prostorách hlavní tribuny setkání fanoušků s vedením klubu. Besedy se zúčastnili předseda představenstva Pavel Šedlbauer, ředitel klubu Rudolf Řepka, sportovní ředitel Štěpán Vachoušek, hlavní trenér Zdenko Frťala a ředitel marketingu a komunikace Martin Kovařík.

Na úvod Pavel Šedlbauer zhodnotil uplynulou sezónu a nastínil plány do blízké budoucnosti. Trenér Frťala okomentoval na přání fanoušků příchozí hráče a promluvil o jejich zařazení do kádru. Štěpán Vachoušek s Rudolfem Řepkou přidali k některým transferům doplňující informace.

Návštěvníci akce byli zasvěceni i do stavu některých fotbalistů A-týmu, ať už šlo o zdraví, nebo jejich formu. Fanoušky zaujaly i některé změny na Stínadlech, zejména vylepšený systém zavlažování a rozšířené LED perimetry.

Na řadu přišlo i financování klubu a záležitosti spojené s marketingovými a vysílacími právy ligy.

Připomínáme, že vstupenky na první domácí utkání proti Spartě jsou již v prodeji, tak neváhejte s jejich nákupem.