Nadační fond podpořil kroužek fotbalu Salesiánského střediska

FK Teplice se snaží nejen prostřednictvím Nadačního fondu FK Teplice podporovat činnost neziskových organizací na Teplicku a v našem regionu. Naposledy podpořil volnočasové aktivity, které nabízí Salesiánské středisko Štěpána Trochty - dům dětí a mládeže. Děti, které navštěvují zdejší kroužek fotbal, tak budou moci každý týden dávat branky i s novými pěti darovanými míči.

„Těší nás, že se děti a mládež věnují nejen v našem klubu ve volném čase fotbalu. Je velmi důležité u nich podporovat smysluplné trávení volného času. Je navíc skvělé, že se při tom mohou hýbat. Jsme moc rádi, že můžeme takové aktivity podpořit," říká člen správní rady Nadačního fondu FK Teplice Oldřich Slavík.

,,Děkujeme moc, že jste podpořili tímto materiálním darem činnost našeho kroužku. Děti, které se zde pravidelně každý týden setkávají, mohou i díky tomu svoji lásku ke sportu ještě více rozvíjet," doplňuje Linda Vršatová ze Salesiánského střediska Štěpána Trochty - dům dětí a mládeže.

I vy můžete pomáhat prostřednictvím transparentního účtu Nadačního fondu FK Teplice: 293310060/0300 vedeného u ČSOB.