Proběhlo focení A-mužstva před novou sezónou

Na Stínadlech proběhlo týmové focení pod taktovkou osvědčeného fotografa Karla Peška. Hráči se nejprve seřadili na týmovou fotografii, posléze se pořídily i snímky pro reklamní účely klubu, partnerů a v letošním roce také pro potřeby LFA a O2 TV Sport.

Fotka s hráči a realizačním týmem A-týmu bude brzy dostupná i ve formě nástěnného plakátu. Ostatní fotografie budou použity na pozvánkách na jednotlivé zápasy či na světelné tabuli a fanoušci je tak během sezóny také uvidí.

Vzhledem k tomu, že O2 TV Sport plánuje v televizních studiích a přenosech využívat mnohem více grafického materiálu, tak se v letošním roce fotili hráči hned v několik různých pózách právě pro potřeby ligového vysílatele. "Bylo to sice jedno z nejnáročnějších focení, jaké za těch skoro sedmnáct let v klubu pamatuji, ale kluci to zvládli na výbornou a vše skvěle odsýpalo," říká ředitel marketingu Martin Kovařík, pod jehož taktovkou focení probíhalo.