Zápas s Chemnitzerem je zrušen!

Zápas s Chemnitzer FC plánovaný na 6. července je zrušen z důvodu odřeknutí ze strany soupeře. V takto krátkém časovém horizontu zatím neměl realizační tým jinou možnost než pro hráče na stejný den připravit náhradní tréninkový program.

Dochází tak ke komplikacím v rámci letní přípravy. „Samozřejmě je to pro nás komplikace, protože jsme s utkáním počítali, ale včera nám Chemnitzer utkání zrušil. Snažili jsme se najít náhradního soupeře, ovšem vzhledem k dlouho naplánovaným střetnutím ostatních klubu, se nám to bohužel nepodařilo,“ říká sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Další přátelská utkání čekají žlutomodré na soustředění v Polsku během příštího týdne, kde se střetnou ve středu s Wartou Poznaň a následně v generálce na ligu v sobotu s Lechem Poznaň. Toto utkání by se mělo hrát na hlavním stadionu soupeře od 17:00.