Ve středu se B-tým utká se Slovanem Liberec

​Ve středu 5. června míří B-tým Sklářů k mistrovskému utkání 30.kola skupiny B České fotbalové ligy do Turnova, kde se dopoledne od 10:00 na přírodním trávníku místního fotbalového stadionu střetne s rezervou Slovanu Liberec.

B mužstvo Slovanu Liberec je pod vedením hlavního trenéra Jakuba Haranta a jeho asistentů Martina Lillinga a Vojtěcha Hadaščoka po odehraných 29 kolech soutěžního ročníku 2023/2024 aktuálně sedmým týmem tabulky skupiny B České fotbalové ligy se ziskem 38 bodů s celkovou bilancí 10 vítězství, 8 remíz a 11 porážek s aktivním skóre 47 vstřelených a 45 obdržených branek.

Na podzim roku 2023 se oba týmy utkaly v neděli 12. listopadu na UMT stadionu na teplických Stínadlech. Utkání skončilo remízou 1:1. Teplice ve 32.minutě dostal do vedení Jakub Hora po centru Jakuba Křišťana. Ve druhém poločase v 74.minutě srovnal skóre liberecký Vojtěch Hadaščok po asistenci Nicolase Pennera .

Duel v Turnově odřídí jako hlavní rozhodčí pětačtyřicetiletý zkušený arbitr Ondřej Černý z Prahy. Na čarách mu bude asistovat jednatřicetiletý Jan Švorc a třiadvacetiletý Michal Štěrba. Delegátem utkání je čtyřiatřicetiletý Adam Kindl z Hřebče u Kladna.

Zápas LIBEREC B - TEPLICE B má výkop ve středu 5. června dopoledne od 10:00 na přírodním trávníku fotbalového stadionu FK Turnov v ulici Koškova čp. 2277.