Fila a Čerepkai se trefili za reprezentace

Hned několik teplických hráčů se objevilo opět v sestavách národních týmů, tentokrát se zapsali také do střeleckých listin.

Česká jednadvacítka zaznamenala důležitou výhru proti Islandu v poměru 4:1. Dvě branky v tomto zápase zaznamenal Daniel Fila, v základní sestavě ho doplnili také Štěpán Chaloupek a Albert Labík. Ondřej Kričfaluši nastoupil v 80. minutě právě místo Fily. Jakub Křišťan zůstal jen na lavičce náhradníků.

V dresu české dvacítky se v zápase s Anglií představili Marek Beránek a Tadeáš Vachoušek, oba naskočili do zápasu v 60. minutě a byli u prohry 1:3.

Slovenská jednadvacítka nastoupila v přípravném zápase proti Maltě, při výhře 4:1 otevíral skóre už v páté minutě Roman Čerepkai, který nakonec odehrál 61 minut.

V posledním zápase kvalifikace o EURO U19 nastoupil za Litvu proti Francii na šestnáct minut Nojus Audinis. Francie již byla jistým postupujícím, ale mladí Litevci dokázali zvítězit 2:0 a připsat si velmi cenný skalp.