​Poprvé vidíme Slunce | Turecký zápisníček - den 3.

Slunečné ráno uvítalo teplické fotbalisty do jejich třetího dne na soustředění. Výprava se však oproti pátku zúžila o jednoho člena, ve včerejším utkání nepřesvědčil útočník Mario Stankovski a jeho zkouška již nebude pokračovat.

Trenérský štáb tentokrát naordinoval dopolední trénink zaměřený především na taktiku, odpoledne pak byla v plánu regenerace po včerejším zápase.

Na závěr dopoledního tréninku si zahráli hráči soutěž v centrech a střelách, ve které neuspěla dvojice Gning - Sy, jak vypadal trest pro poražené se můžete podívat v dnešním denním sestřihu. Pak se ještě zmocnil brankářských rukavic Filipa Muchy Tomáš Vondrášek a ukázal, že gólmanskou čtyřku v případě nouze není potřeba hledat.

Po celý den dnes panovalo slunečné počasí a teplota kolem patnácti stupňů, předpověď se postupně vylepšuje i na následující dny, tak snad se vyplní.

Ze soustředění v Antalyi zdraví Martin Kovařík.