​Počasí se pomalu zlepšuje | Turecký zápisníček - den 2.

Teplický tým má za sebou první tréninkový a vlastně i zápasový den na soustředění v Antalyii. Stejně jako včera večer, tak i dnes ráno výpravu venku vítal prudký déšť, ale ani to nezabránilo rannímu tréninku.

Ten se odehrával na hřišti přímo v hotelovém komplexu a ač z nebe padaly doslova provazy vody, tak hřiště bylo v perfektní stavu, takže první trénink po příjezdu proběhl bez problémů.

Odpoledne se pak tým vypravil na zápas s druhým týmem maďarské ligy. Utkání se hrálo v nedalekém Beleku, kde teplické mužstvo pobývalo minulý rok. Hrálo se v malebném hotelovém areálu na výborně připraveném hřišti. Žlutomodří v tomto zápase podali velmi dobrý výkon, leč neproměňovali šance, a tak prohráli 2:3.

Po návratu na hotel už čekala na tým pouze regenerace a večeře. Všichni věříme, že déšť, který odpoledne ustal, se již nevrátí.

Ze soustředění v Antalyi zdraví Martin Kovařík.