MLÁDEŽ - Program utkání: 14. - 15. 1. 2023

Již tento víkend odehrají mládežnické týmy Sklářů úvodní přípravná utkání nového roku 2023.

B-tým Sklářů, svěřenci trenérů Ladislava Jarmicha a Admira Ljevakoviče, v sobotu dopoledne hostí na UMT stadionu Na Stínadlech třetiligový FK Králův Dvůr, kterému aktuálně patří po podzimu 11.místo v tabulce České fotbalové ligy ( skupiny A ) se ziskem 17 bodů a bilancí 5 - 2 - 8 a s celkovým skóre 21:26.

Mladší dorosty U17 a U16 míří v sobotu ráno do sousedního Německa, kde v tréninkovém centru ve čtvrti Altstadt změří síly s mladšími dorosty domácího týmu SG Dynamo Dresden. Nejprve od 10:00 nastoupí ke svému utkání šestnáctka Sklářů pod vedením trenérů Michala Kalvacha a Radka Prchala. Od 12:00 teplická sedmnáctka vedená trenéry Davidem Šourkem a Bohumilem Kudrhaltem odehraje utkání s drážďanskou U17.

V sobotu odpoledne mladší žáci U13 a 12 odehrají svá utkání v Praze na UMT areálu SK Čechie Uhříněves proti žákům Bohemians Praha 1905. Nejprve od 15:00 hrají třináctky pod vedením trenérů Daniela Kaila a Rostislava Saláka proti stejně starým Klokanům z pražských Vršovic. Následně od 17:00 nastoupí ke svému utkání mladší žáci U12, které povedou do boje trenéři David Haviar a Tomáš Vávra.

V neděli na UMT stadionu Na Stínadlech hostí starší žáci Sklářů hráče Baníku Sokolov. Od 10:30 hrají patnáctky pod vedením Miroslava Šaška a Jiřího Černého proti patnáctkám Sokolova a o dvě hodiny později, od 12:30, nastoupí ke svému utkání čtrnáctka Sklářů v čele se svými trenéry Davidem Köstlem, Patrikem Gedeonem a Davidem Plickou.

Aktuální program přípravných utkání Sklářů ( Sobota 14. 1. - Neděle 15. 1. 2023 ):

- Sobota 14. 1. 2023 -

Mapa hřiště ZDE.