Takács nastoupil poprvé za U21 a hned zařídil remízu

Laco Takács má za sebou premiéru jako hrom v reprezentaci do jednadvaceti let, která se chystá na domácí evropský šampionát v příštím roce. V dnešním zápase remizovali svěřenci Jakuba Dovalila s Dánskem 2:2 a remízu zařídil ve svém premiérovém startu dvě minuty před koncem Laco Takács.

Čeští mladíci prohrávali už od druhé minuty, kdy otevřel skóre Jønssen, pak sice vyrovnal v 17. minutě Kadlec, ale ještě do poločasu znovu strhnul vedení na severskou stranu Andersen. Teplický Laco Takács přišel na hřiště v 75. minutě, o třináct minut později se k němu odrazil míč a propálil vše co mu stálo v cestě a rozhodl tak o konečné remíze 2:2.

Česko "21" - Dánsko "21" 2:2 (1:2)