Trenéři Sklářů opět na návštěvě teplických ZŠ

Tento týden ve středu 2. 11. a také ve čtvrtek 3. 11. trenéři mládeže Sklářů úspěšně pokračovali v projektu "FK TEPLICE VE ŠKOLÁCH" i v novém školní roce 2022/23.

Naši trenéři znovu vyrazili do "terénu", tentokrát na ZŠ METELKOVO NÁMĚSTÍ a také na ZŠ PLYNÁRENSKÁ.

Děti si vyzkoušeli s našimi trenéry různé pohybové hry, basketbalové a fotbalové základy jako driblování s míčem a zakončení, házecí hru "domečky", lovení s tyčí "na rybáře" a na závěr přetahovanou.

Kluci a holky také obdrželi dárek od společnosti PANINI v podobě oblíbených fotbalových kartiček světových hráčů, kteří se zúčastní fotbalového Mistrovství světa v Kataru.

Jsme moc rádi, že tento náš společný projekt návštěv základních škol v Teplicích je příjemným zpestřením hodin tělesné výchovy a to jak pro přítomné pedagogy, tak hlavně pro všechny zúčastněné kluky a holky.