Takács byl u cenné remízy jednadvacítky

Premiérový sraz z říše snů má zasebou teprve osmnáctiletý Laco Takács v kádru české jednadvacítky. Po tom, co v pátek zařídil svou brankou v závěru utkání remízu s Dánskem 2:2, se dnes podílel na velmi cenné remíze s týmem Německa.

Česká lvíčata dnes v Edenu nastoupila proti svému soupeři ze základní skupiny blížícího se Eura s Takácsem v sestavě. Ten tak při svém premiérovém srazu zasáhl jako vůbec nejmladší člen kádru do obou střetnutí. A byl to právě on, kdo v úvodu zápasu dopomohl k vedení České republiky. Dlouhý Kalasův aut prodloužil na Krmenčíka, který z voleje skóroval. Hosté pak sice po hodině hry vyrovnali, ale i tak si svěřenci Jakuba Dovalila připsali výborný výsledek. Takács odehrál celkem 87 minut než ho nahradil Jakub Jugas.

Česká republika U21 - Německo U21 1:1 (1:0)
Branky: 20. Krmenčík - 62. Leitner.
Sestava ČR:
Pavlenka - Holeš, Kalas, Baránek, Hybš - Takács (87. Jugas), Zmrhal - Skalák (80. Jánoš), Trávník (69. Houska), Holzer (46. Matěj Hanousek) - Krmenčík.