​Na Stínadlech startuje Svátek fotbalu 2022!

Velké republikové finále McDonalds Cupu s názvem Svátek fobtalu 2022 se bude v úterý a ve středu na teplických Stínadlech, konkrétně na hlavním stadionu a na hřišti "Mexiko".

Oficiální program na Stínadlech odstartuje v úterý ve 13:15 slavnostním nástupem všech zúčastněných týmů, které se v Teplicích představí ve dvou kategoriích. V té mladší budou zápolit žáci 1. - 3. třídy základních škol, v té starší pak žáci 4. a 5. tříd.

Utkání v základních skupinách se odehrají mezi 14:00 - 17:00, mezi 17:00 a 18:00 se pak už budou hrát první zápasy v rámci postupového pavouka. Ve středu bude program pokračovat od 9:30 do 12:50 na hlavním stadionu zápasy o umístění. Ve 13:10 je na programu exhibiční zápas týmu osobností proti týmu Mcdonalds. v týmu osobností nastoupí například Pavel Verbíř nebo Tomáš Grigar.

Od 14:00 pak budou na programu postupně finálové zápasy a zápasy o konečné umístění, které bude v přímém přenosu vysílat také O2TV Sport. V 15:10 je pak na programu slavnostní zakoneční turnaje.

Domácí barvy bude na turnaji hájit pořadatelská škola a také partnerská škola FK Teplice ZŠ Edisonova.