Zástupci klubu rozdávali dárky v Dětském domově v Krupce

Každý rok před vánoci navštěvují zástupci FK Teplice Dětský domov v Krupce a přináší sebou spoustu vánočních dárků pro místní děti. Tentokrát sem spolu s obchodním a marketingovým ředitelem Ing. Petrem Heidenreichem zamířili do Krupky vedoucí A mužstva a legenda FK Teplice Pavel Verbíř, obránce Tomáš Vondrášek, záložník Egon Vůch a tiskový mluvčí klubu Martin Kovařík. Děti z dětského domova dostaly množství dárků, ať již to bylo sportovní vybavení od firmy Umbro, nové vybavení na stolní tenis nebo reklamní předměty FK Teplice. Kromě dárků přinesli hráči také své kartičky a plakáty, které dětem podepsali.

Jako každý rok na zástupce klubu čekalo přijemné posezení u šálku horkého čaje a lahodné cukroví, pak přišlo na řadu sportovní klání - tradiční trojboj. Stolní fotbálek, kulečník a také stolní tenis,který je doménou Pavla Verbíře: "Výsledek v tomhle není vůbec důležitý, ale samozřejmě jsem rád, že se mi podařilo udržet tradici z loňska a znovu vyhrát," pochvaloval si Pavel Verbíř, který dětský domov navštívil již podesáté. "Je z toho příjemná předvánoční tradice, kterou pokaždé rád absolvuji," dodal Verbíř. Poté si děti pro zástupce klubu připravily pěvecké a taneční vystoupení, které mělo velký úspěch. Na úplný závěr ještě všechny pobavil obránce Tomáš Vondrášek, který za prohru v kulečníku musel předvést přede všemi kotoul.