Startuje charitativní aukce na pomoc Ukrajině

Vzhledem k aktuálnímu dění se Nadační fond FK Teplice rozhodl připravit dobročinnou aukci reprezentačního dresu Ukrajiny, který do aukce věnoval ředitel klubu Rudolf Řepka. Ten ho dostal jako dar u příležitosti zápasu Ukrajina - ČR hraného 16. října 2018 v rámci UEFA Nations League.

Aukce probíhá jako tradičně na facebookové stránce FK Teplice přímo pod příspěvkem ZDE, vyvolávací cena je 2000 Kč a zvedat nabídku je možné o 200 Kč. Uzávěrka nabídek je ve středu 2. března ve 20:00. Celý výtěžek z aukce následně poputuje do sbírky, kterou v rámci Evropy připravuje na pomoc Ukrajině společnost AGC a o které vás budeme informovat v následujících dnech.

Kromě samotné aukce můžete pomoci i prostřednictvím transparentního účtu Nadačního fondu FK Teplice (do poznámky uvádějte "POMOC UKRAJINĚ"). Transparentní účet Nadačního fondu FK Teplice: 293310060/0300 vedený u ČSOB.