Jan Vošahlík: Budeme se snažit co nejdříve rozhodnout

Jan Vošahlík má za sebou první zápas v dresu Teplic od samého začátku. V pražském Edenu, kde to dobře zná, se prezentoval velmi dobrým výkonem. Nyní se už ale se svými spoluhráči poctivě připravuje na sobotní duel s Příbramí, který se na Stínadlech hraje od 15 hodin.

Jaký pocit ve vás pár dnů po zápase na Slavii převládá?
Pocit ze hry asi dobrý, ale jsme zklamaní, že jsme neurvali bod, že jsme si nechali dát tři minuty před koncem gól. To vždy mrzí. Je to škoda.

Po dlouhé době jsi odehrál zápas od začátku a skoro celý. Jak si zvládl hrát ve velkém tempu?
Jsem rád, že jsem ho odehrál od začátku. Vydržel jsem docela dlouho na hřišti. Je fakt, že to bylo po dlouhé době. Ke konci jsem toho měl už dost

Teď vás čeká utkání proti Příbrami, to bude diametrálně odlišný zápas.
Budeme doma, budeme se snažit vyhrát, je to de facto naše povinnost, a to nejen vzhledem k postavení v tabulce, ale i vzhledem k tomu, že chceme hrát nahoře. Budeme se snažit co nejdřív rozhodnout.

Pro tebe jsou to teď dva prestižní zápas, za Slavii i Příbram jste hrál! Vypsal si do kabiny prémie?
Asi jo, i za Slavii něco bylo. V české lize jsem tam za ní hrál naposledy, vyrůstal jsem tam. Určitě něco bude, když vyhrajeme...

Co by mohlo na Příbram platit?
Dá se čekat, že budeme hrát do plných a že Příbram bude hrát na brejky. Já věřím, že udělá nějaké chyby v obraně, musíme je potrestat. Čím dřív, tím líp, abychom brzy rozhodli.