Utkání s Olomoucí je odloženo!

Utkání FK Teplice - SK Sigma Olomouc se dnes z důvodu podmáčené hrací plochy neodehraje!

Hrací plocha nedokázala vstřebat vodu z deseti centimetrů mokrého sněhu, který v Teplicích a okolí spadl od půlnoci do časných ranních hodin. Delegát utkání tak rozhodl spolu se zástupci domácího i hostujícího klubu o odložení utkání. "Nevnímáme to jako komplikaci, počasí bohužel nikdo neovlivní. Naši travaři celý týden dělali, co mohli, aby se hrálo, ještě včera bylo hřiště zelené a v perfektním stavu, ale bohužel noční mokrý sníh udělal ze hřiště močál. Tohle rozhodnutí je důležité kvůli zdraví hráčů, protože hrát by bylo opravdu nebezpečné," říká trenér Zdenko Frťala.

O náhradním termínu zápasu se bude jednat, vstupenky v tuto chvíli zůstávají v platnosti.