Kliknutím plánek zvětšíte.

Ceník permanentek pro ročník 2023/2024:
Gold 3000,- Kč
Základní 1500,- Kč
Zlevněná 750, Kč
Dítě 50,K Kč
Při nákupu permanentky GOLD získavají její majitelé nárok jeden nápoj a jednu klobásu zdarma na každém ligovém utkání.

Na veškeré permanentky získávají slevu 25% členové Oficiálního fanklubu FK Teplice.

Ceník jednorázových vstupenek na zápasy FK Teplice:
Kategorie I (Sparta, Slavia, Plzeň, Ostrava) v předprodeji (do 23:59 hod. den před utkáním) 250,- Kč
Kategorie I v den utkání 300,- Kč
Kategorie II (ostatní zápasy) v předprodeji (do 23:59 hod. den před utkáním) 150,- Kč
Kategorie II v den utkání 200,- Kč
Dítě do 150cm 0,- Kč (nutno vyzvednout volnou vstupenku na pokladně utkání nebo objednat přes internetový předdprodej)

Informace pro návštěvníky domácích zápasů FK Teplice:

• Upozorňujeme, že výhled ze sedadel od řady 25 a výše může být omezen sloup
    Volné vstupné: děti do 150 cm v doprovodu rodičů mají vstup zdarma (nutno vyzvednout volnou vstupenku na pokladně), organizované skupiny mládeže (základní školy, sportovní kluby, kroužky apod.) mají také vstup zdarma, ale je potřeba zaslat nejpozději do 12:00 ve středu před utkáním vyplněný tento formulář na e-mail martin.kovarik@fkteplice.cz
  • Předprodej vstupenek: Internetový předprodej na www.fkteplice.cz, předprodej ve sběrnách Sazky.
  • Zákaz kouření: Na celém stadionu platí dle zákona zákaz kouření.
  • Místenkové sezení: Všechny vstupenky i permanentky jsou místenkové, dodržujte prosím místo na nich vyznačené.
  • Vstupy pro držitele vstupenek: Vchody A, B, D, E jsou určeny pro majitele do domácích sektorů. Vchod H je určen pro hostující fanoušky (sektor 39 je určen pro fanoušky hostujícího týmu, sektor 38 vchodem G pak také. Pro běžné fanoušky hostů a hostující rodiny s dětmi se při zápasech s pražskými “S” umožňuje vstup do sektoru 36 na východní tribuně vchodem "E" na stadion.
  • Otevření pokladen: v den zápasu vždy 2 hodiny před začátkem ligového utkání.
  • Zákaznické centrum/Ticket point: Je umístěno vlevo od vchodu B na stadion.
  • Otevření hlediště: v den zápasu 1 hodinu před začátkem ligového utkání
  • Možnosti parkování: parkoviště v Alejní ulici vedle bývalého zimního stadionu, parkovací plochy v obchodním centru Galerie Teplice (cca 5 minut chůze od stadionu).
  • Pokyny pro hostující fanoušky: Hostující fanoušci vstupují vchodem H na stadion a je pro ně vyhrazen sektor 39, v případě překročení kapacity tohoto sektoru se otevírá sektor 38 (vstup vchodem G). Pro běžné hostující fanoušky s hostující rodiny s dětmi se při zápasech s pražskými “S” je umožněn vstup do sektoru 36 na východní tribuně (vchodem E). Do domácích sektorů mimo východní tribunu nejsou fanoušci v dresech, šálách, tričkách apod. hostujícího klubu vpuštěni i přes platnou vstupenku.