/ FK Teplice – Klub – Vstupné

Ceník permanentek pro ročník 2020/2021:
Nový nákup permanentní vstupenky
Gold 2000
Muž 1200
Zlevněná 600
Dítě 50 (0 v případě nákupu jakékoliv z kategorií výše)

Permanentkář z loňské sezóny při odevzdání permanentky ze sezóny 2019/20 (kompenzace za zápasy bez diváků)
Gold 1350
Muž 800
Zlevněná 400
Dítě 50 (0 v případě nákupu jakékoliv z kategorií výše)

Funguje dále ZLEVNĚNÁ permanentka, kterou si mohou kromě žen zakoupit také senioři nad 65 let věku a studenti při předložení platného studijního dokladu (ISIC, studentský průkaz), případně ZTP. Cena této permanentky bez slevy je 600 Kč.

Při nákupu permanentky GOLD získavají její majitelé nárok na jmenovku na svém sedadle, vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ na každém utkání a také jedno pivo a jednu klobásu zdarma na každém ligovém utkání.

Na veškeré permanentky získávají slevu 25% členové Oficiálního fanklubu FK Teplice.
Zakoupením běžné permanentky fanoušek FK Teplice získává následující výhody:

Volný vstup na všechna domácí utkání FORTUNA:LIGY, MOL Cupu.

V prodeji je i permanentka GOLD, která nabízí další exkluzivní výhody:
Volný vstup na všechna domácí utkání FORTUNA:LIGY, MOL Cupu a generálky na ligu před sezónou
Tištěná verze klubového magazínu ŽLUTÁ MODRÁ před utkáním zdarma
Jmenovka na vybrané sedačce na stadionu
1x Pivo a 1x klobása na každém domácím ligovém utkání zdarma

Informace pro návštěvníky domácích zápasů FK Teplice:

- Volné vstupné: děti do 150 cm v doprovodu rodičů mají vstup zdarma (nutno vyzvednout volnou vstupenku na pokladně), organizované skupiny mládeže (základní školy, sportovní kluby, kroužky apod.) mají také vstup zdarma, ale je potřeba zaslat nejpozději do 18:00 ve čtvrtek před utkáním vyplněný tento formulář na e-mail martin.kovarik@fkteplice.cz

- Předprodej vstupenek: Internetový předprodej na www.fkteplice.cz, předprodej ve fanshopu na stadionu a předprodej ve sběrnách Sazky.

- Zákaz kouření: Na celém stadionu platí dle zákona zákaz kouření.

- Místa pro permanentky: Sektory 5 - 11 na hlavní tribuně jsou vyhrazeny pro majitele místenkových permanentních vstupenek a mají přednostní práva na tyto sedadla

- Vstupy pro držitele vstupenek: Vchody A, B, D, E jsou určeny pro majitele do domácích sektorů. Vchod H je určen pro hostující fanoušky (sektor 39 je určen pro fanoušky hostujícího týmu, sektor 38 (otevírá se jen v případě překročení kapacity sektoru 39) pak pro rodiny s dětmi fandící hostujícímu týmu), vchod CH poté pro vozíčkáře.

- Otevření pokladen: v den zápasu vždy 2 hodiny před začátkem ligového utkání.

- Zákaznické centrum: Je umístěno vlevo od vchodu B na stadion a řeší veškeré problémy s lístky či permanentními vstupenkami

- Otevření hlediště: v den zápasu 1,5 hodiny před začátkem ligového utkání v případě utkání s velkou návštěvností (Sparta Praha, Slavia Praha, Plzeň), 60 minut před klasickými ligovými zápasy.

- Poločasová soutěž: každý ligový zápas probíhá losování z permanentních vstupenek přítomných na utkání.

- Možnosti parkování: parkoviště v Alejní ulici vedle bývalého zimního stadionu, parkovací plochy v obchodním centru Galerie Teplice (cca 5 minut chůze od stadionu

- Pokyny pro hostující fanoušky:
- Kvůli koronavirovým opatřením momentálně nejsou hostující fanoušci na stadion vpouštěni.