Magazín žlutá-modrá

Klubový magazín ŽLUTÁ MODRÁ je celobarevný časopis, který vychází pravidelně před každým domácím ligovým utkáním.

Magazín přináš informace o tom nejaktuálnějším, co se v klubu děje. Ústředním tématem každého vydání je informační souhrn o proběhlých zápasech a ohlasy k nim. Pravidelně přináší také informace o juniorském týmu či mládežnických družstvech nebo reportáže z klubových akcí.

Magazín ŽLUTÁ MODRÁ je primárně vydáván elektronicky k přečtení v mobilních zařízeních.

Šéfredaktorem oficiálního klubového magazínu Martin Kovařík. Na časopisu se podílejí i redaktoři a fotografové František Bílek, Karel Pešek, Pavel Nohál, Tomáš Künzl, Jaroslav Novák, Jaroslav Bartoš a Bohumil Kudrhalt. Sazbu obstarává BcA. Jaroslav Čerych a tisk Tiskárna KB.

Sezóna 2022/23

ŽLUTÁ MODRÁ | Teplice - Pardubice (2.10.2022)

ŽLUTÁ MODRÁ | Teplice - Sparta Praha (10.9.2022)

ŽLUTÁ MODRÁ | Teplice - Jablonec (3.9.2022)

ŽLUTÁ MODRÁ | Teplice - Zlín (27.8.2022)

ŽLUTÁ MODRÁ | Teplice - Bohemians Praha (13.8.2022)

ŽLUTÁ MODRÁ | Teplice - Plzeň (30.7.2022)

Archiv elektronických vydání z minulých sezón najdete zde.