Gepardice Jane

Od roku 2008 má teplický klub nového maskota, kterým se stala Gepardice Jane, jenž má symbolizovat inteligenci, pružnost, rychlost a vše, co se snoubí s tímto vznešeným zvířetem. Na svém dresu nosí Jane číslo 45, které má symbolizovat rok 1945, tedy rok vzniku FK Teplice.

Gepardice Jane na Facebooku

Gepardici Jane potkáte na každém domácím zápase FK Teplice a také na některých dalších akcích, které klub pořádá. Kromě toho můžete její kroky sledovat také na její facebookové stránce, kam rád něco přidává. Facebookovou stránku najdete ZDE.

Gepardice na vaší oslavě
Kromě zápasů a klubových akcí, ale můžete mít Gepardici Jane také na svých narozeninách či jiných oslavách. Gepardice nezkazí žádnou legraci a vaše oslava tak bude mít hosta, jakého ještě nezažila. Více informací o oslavách s Gepardicí Jane najdete ZDE.