Branky: 19. Alli, 37. Ševčík - 8. Jukl, 45+2. Kučera.
Rozhodčí: Batík - Pečenka, Leška (Černý).
VAR, AVAR: Machálek, Caletka.
Diváci:

Berkovec - Hrabina, Šural, Endl, Matejov - Texl (75. Blecha), Souček - Hladík (75. Fousek), Ševčík, Alli - Řezníček.

Mucha - Vondrášek, Knapík, Hybš - Hyčka, Kučera, Jukl, Shejbal (90. Kodad) - Trubač (87. Dramé) - Gning (90. Mareček), Žák (76. Fila).

Teplický tým se v 9. kole FORTUNA:LIGY vypravil na hřišti Zbrojovky Brno, kde se musel trenér Jiří Jarošík obejít bez komety této sezóny Jakuba Urbance, který chyběl kvůli zranění. V základní sestavě ho nahradil Jan Shejbal, místo Daniela Fily pak v útoku vyběhl Filip Žák.

Žlutomodří vstoupili do utkání výborně, už v osmé minutě se totiž trefil Roběrt Jukl, ke kterému se vykutálel míč před vápnem a on ho utaženou ranou poslal přímo za zkoprnělého brankáře berkovce. Srovnat mohla domácí Zbrojovka o deset minut poizději, ale tvrdou ránu Ševčíka vyrazil Mucha. Vyrovnání tak přišlo až minutu nato, když se trefil Musa Alli. Poté měli další šance opět domácí, avšak tepličtí hráči ještě dokázali skórování zabránit. To se nepovedlo až v 36. minutě, kdy se míč dostal až k Ševčíkovi, který ho napálil do branky. Ani to však nebylo v první půli všechno, v nastaveném čase totiž napřáhl z dálky Kučera a parádní ranou z voleje srovnal.

Po změně stran přišla první radost teplického týmu, když se míč dostal ke Gningovi, který ho z úhlu poslal do branky. Jenže rozhodčí po konzultaci s VARem branku neuznal, nejspíš kvůli údajnému předchozímu ofsajdu Žáka. V 65. minutě to zkusil vzít na sebe Alli, který vyslal nebezpečnou střelu z dálky, ale Mucha ji vytěsnil na roh. Další šanci měly Teplice, čtvrthodinu před koncem se do vápna dostal Gning, zkoušel to na přední tyč, ale na rozdíl o zápasu se Spartou tentokrát pálil jen do boční sítě. Zápas tak skončil remizou 2:2.