Rozhodčí: Nehasil - Vlček, Volf (Rouček).
Diváci: 2763.

Mucha - Vondrášek, Kučera, Hybš - Hyčka (84. Procházka), Mareček, Jukl (86. Dramé), Urbanec - Trubač - Gning, Žák (64. Kodad).

FC Zlín

Rakovan - Reiter, Kolář, Procházka, Bartošák (72. Vukadinović) - Hlinka - Fillo (84. Dramé), Hrubý (90+2. Simerský), Janetzký, Čaturišvili - Jawo (90+2. Kovinić).

Teplický tým doma vyzval Zlín a trenér Jarošík musel řešit absenci hrdiny minulého týdne Jana Knapíka, kterého nemoc vyřadila ze zápasu. Na středu stoperské trojice ho nahradil Tomáš Kučera, který se posunul ze zálohy a tam se vrátil po trestu za červenou kartu Lukáš Mareček. V útoku pak místo Dominika Procházky vyběhl Filip Žák.

Mnoho fotbalové krásy zápas divákům v prvním poločase nenabídl, jakoby oba týmy svazovala důležitost okamžiku, kdy jim šlo o hodně. Největší příležitost měl ve 32. minutě Filip Žák, který si naběhl za obranu, ale z úhlu nedokázal obstřelit Mateje Rakovana.

Po změně stran se žlutomodří přeci jen osmělili a snažili se probojovat do vápna hostujícího týmu. V úvodu poločasu se jim dařila kombinace na pravé straně, jenž ne a ne přijít úspěšný centr do pokutového území. V 62. minutě měl zatím největší šanci Daniel Trubač, kterému míč připravili Žák s Hyčkou, teplický středopolař ale mířil těsně vedle. Velkou příležitost měl o pár minut později i Zlín, křižnou střelu Filla ovšem Mucha vyrazil. Rakovan v brance Zlína se pak musel vytáhnout dvacet minut před koncem, kdy Gning prodloužul na Urbance, jehož pokus brankář hostí zpacifikoval. Jenže další šance nepřicházely a teplický tým tak doma jen remizoval se Zlínem 0:0.