FK Teplice FK Baník Sokolov
3:0 (1:0)

Branky: 15. Vaněček, 49. Kučera, 63. vlastní.

Diviš (46. Grigar) - Vondrášek, Hošek (66. Čmovš), Král (46. Jeřábek), Krob - Ljevakovič (62. Soungole), Kučera (62. Trubač) - Moulis (62. Dressler), Hora (62. Shejbal), Luts (46. Žitný) - Vaněček (46. Červenka).

Teplický tým dnes odehrál poslední přátelské utkání v letní přípravě, na Stínadlech přivítal od 16:00 Baník Sokolov.

Hostující Sokolov v úvodní desetiminutovce sice hned dvakrát zahrozil, ale poté už převzali iniciativu domácí. V 11. minutě hledal Vaněček před brankou Horu, ale přihrávku zablokovala obrana. O tři minuty později to Vaněček zkoušel akrobaticky sám, ale jeho pokus byl nedůrazný. O další minutu později už však teplický útočník využil nedorozumění v obraně Sokolova a vstřelil vedoucí branku žlutomodrých. Dobrou možnost navýšit skóre měl po půlhodině hry Vondrášek, jenže svůj pokus poslal mimo. Těsně před přestávkou tepličtí hráči rozvlnili síť podruhé, ale gólovou radost zastavil praporek pomezního rozhodčího.

Hned po změně stran už se svěřenci Daniela Šmejkala dostali do dvoubrankového vedení, když po rychlém brejku naservíroval Hora míč Kučerovi a ten mířil přesně. Sám Hora pak mohl v 56. minutě zvýšit už na 3:0, ale jeho pokus mířící do sítě zblokoval obránce. Vzápětí pak Belaň vychytal tvrdou ránu Žitného. Sokolov měl další vážnější příležitost až v 62. minutě, ovšem skvěle zakročil Grigar a udržel čisté konto žlutomodrých. O minutu později to pak už bylo 3:0, když si hostujcí tým ve snaze vykopnout míč z brankové čáry srazil balón do sítě. Další navýšení skóre měl na hlavě po rohovém kopu Dresslera Trubač, ovšem zamířil těsně mimo.

Utkání jsme pro vás vysílali živě na YouTube ZDE.