ŽK: 89. Hyčka - 14. Divíšek, 78. Navrátil, 88. Hofmann.
Diváci: 3252.

Diviš - Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob - Kučera, Soungole (62. Trubač) - Fillo (50. Hyčka), Král, Rezek (85. Šup) - Vaněček.

1.FC Slovácko

Daněk – Juroška, S. Hofmann, Šimko, Divíšek (63. Reinberk) – Šumulikoski, Machalík (84. Sadílek), V. Daníček (57. Rezek), Navrátil, Havlík – Zajíc.

Tři body z utkání 13. kola HET ligy Teplice – Slovácko zůstávají na Stínadlech! Skláři si se svým soupeřem z Uherského Hradiště poradili, když zvítězili 3:0. Dvě branky dal David Vaněček, jednou se trefil Martin Fillo.

Žlutomodří se museli obejít bez stále zraněného Admira Ljevakoviće, trenér Šmejkal tak poslal na trávník totožnou sestavu jako před týdnem v Olomouci.

Jako první Daňka v brance Slovácka vyzkoušel Král, jeho tvrdá rána ale brankou neskončila. Krobův rohový kop ale zanedlouho přetavil v úvodní branku velmi aktivní Fillo. Skláři se tak dočkali. V první půlhodině trpělivě vyhlíželi brankové příležitosti a v poli pracovali na sto procent. Hosté se do šancí nedostávali.

Po obrátce bylo znát, že Teplice chtějí zápas druhým gólem rozhodnout. V 52. minutě se na hranici vápna opřel levou nohou do míče Vaněček a svým nejkrásnějším teplickým gólem překonal Daňka podruhé. Patnáct minut před koncem pak kanonýr žlutomodrých sedmou brankou sezóny zvyšoval už na 3:0. Tou dobou už domácí hráči hráli velmi uvolněně, diváci se bavili fotbalem. Také hosté dokázali zahrozit, gólman Diviš ale předvedl několik parádních zákroků, za které si zasloužil čisté konto.