Branky: 63. Hybš z pen. - 26. Petržela, 49. Kalabiška, 84. Vecheta.
ŽK: 33. Mićević, 70. Gning - 42. Trávník, 66. Kudela, 90. Kim.
Rozhodčí: Všetečka - Ratajová, Slavíček (Rouček).
Diváci: 2630.

Grigar - Mareček (54. Hora), Chaloupek, Mićević - Vondrášek, Jukl, Trubač (85. Čičovský), Hybš - Urbanec (63. Hyčka) - Fila (54. Yasser), Gning (85. Sy).

1.FC Slovácko

Nguyen – Reinberk, Hofmann, Kadlec, Kalabiška – Petržela (73. Holzer), Trávník (53. Kudela), Havlík, Siňavskij (90. Juroška) – Šašinka (73. Kim), Mihálik (73. Vecheta).

Teplický kouč Zdenko Frťala musel pro domácí zápas se Slováckem mírně změnit základní sestavu oproti duelu v Českých Budějovicích. V týdnu se totiž zranil Tomáš Kučera, kterého tak v sestavě nahradil Jakub Urbanec.

První větší příležitost v zápase měl právě Urbanec, když se ve 12. minutě výborně uvolnil na levé straně a zkusil Nguyena překvapit střelou na přední tyč. Hostující brankář však dokázal míč s problémy vyrazit na roh. Tomáše Grigara poprvé zaměstnal v 19. minutě Milan Petržela, jehož střelu musel nadvakrát zkrotit v rukavicích. Oba si souboj zopakovali v 26. minutě, kdy Petržela dostal k odraženému míči po přímém kopu a jeho pokus o centr nakonec skončil až v brance. Teplický tým se snažil vyrovnat, jenže Marečkova střela ze střední vzdálenosti šla těsně nad a pokus Gninga po pěkném uvolnění zase minula levou tyč.

Do osudu utkání výrazně vstoupil ve 47. minutě rozhodčí Všetečka, který velmi přísně vyloučil téměř ihned po změně stran Tomáše Vondráška. Vzápětí navíc přidal druhý Slovácka Jan Kalabiška. Teplický tým se však nevzdal a vykřesal i naději na bodový zisk, když proměnil Matěj Hybš pokutový kop. Po vstřelené brance navíc i v deseti žlutomodří zamkli hosty v okolí jejich velkého vápna, další velkou šanci měl opět Hybš, jenže zamířil jen mimo. Naděje pak pohasly po rohovém kopu v 83. minutě, kdy se hlavou po rohu prosadil Vecheta a zvýšil na 1:3. Pak se však domácí znovu dožadovali pokutového kopu po kontaktu v pokutovém území, jenže tentokrát ji rozhodčí Všetečka nenařídili. I přes následný tlak Teplic se už výsledek zápasu nezměnil, a domácí tak bohužel prohráli 1:3.