3.kolo | 12.9.2020 | AGC Aréna Na Stínadlech
FK Teplice - 1.FC Slovácko
0:2

Teplice - Slovácko 0:2 (0:0)

12.09.2020 | Redakce

Nevyšlo to. Fotbalisté Teplic neprožili šťastnou sobotu, v prvním domácím utkání nové sezoně prohráli se Slováckem 0:2, když obě branky inkasovali ve druhém poločase. Střetnutí spadalo do 3. kola FORTUNA:LIGY.

Komentář

Největší rozruch v prvním poločase nastal v 5. minutě. Nejprve kopal přímák domácí Kučera a krásnou střelou orazítkoval spojnici branky gólmana Slovácka Nemravy. Hned z protiútoku Kohút překonal Grigara, ale tyčka teplické svatyně radost hostům zkazila. Z dorážka pak Cicila trestuhodně přestřelil téměř prázdnou branku.
Další minuty nebyly na Stínadlech záživné, diváci se spíše nudili. V závěru první pětačtyřicetiminutovky se ještě ocitl v šanci Žitný, gól ale nedal.

V průběhu druhé půle se „žlutomodří“ začali dostávat do tlaku. Šanci měl Mareš, branku Slovácka ale minul. Vzápětí už gól padl, k lítosti domácích fandů ale na druhé straně. Navrátil zleva odcentroval na zadní tyč, kde byl Kohút. Grigar jeho střelu chytil, podle sudího Rejžka za brankovou čarou – 0:1.

Tepličtí se pochopitelně snažili o vyrovnání, ale nedokázali se dostat do souvislého náporu. Blízko kýženého úspěchu byl v 85. minutě střídající Paradin, jeho jedovka z dálky se ale mezi tři tyče branky Slovácka nevešla. V nastavení Teplice zariskovaly, do mlýnice před branku hostů přiběhl i Grigar. Domácí tým ale ztratil míč a z protiútoku inkasoval podruhé, do opuštěné klece skóroval Kliment.

Fotogalerie