ŽK: 22. Hyčka, 54. Shejbal, 81. Vondrášek.
ČK: 90. Hyčka. Rozhodčí: Rejžek - Caletka, Leška (Petřík).
Diváci: 1665.

Grigar - Paradin, Čmovš, Shejbal - Vondrášek, Ljevaković (61. Žitný), Knapík, Hyčka - Kučera - Moulis (61. Toutou Mpondo), Řezníček.

1.FC Slovácko

Trmal – Juroška, Kadlec, S. Hofmann, Reinberk (61. Zahustel) – V. Daníček (C) – Kohút (76. Petržela), Navrátil, Havlík, Jurečka (87. Dvořák) – Zajíc.

Ve 24. kole FORTUNA:LIGY remizovaly Teplice se Slováckem 0:0. V první půli se hrál vyrovnaný fotbal, po obrátce měli navrch hosté. Několik svých šancí nevyužili, střetnutí tak skončilo bezgólovou plichtou.

Tepličtí před týdnem své střetnutí s Libercem nehráli, Slovácko naopak v týdnu absolvovalo pohárový souboj s Libercem, v němž vypadlo po penaltovém rozstřelu. Trenér Stanislav Hejkal se musel obejít bez vykartovaných Jakuba Mareše a Lukáše Marečka.

Utkání se hrálo na velmi těžkém terénu. Hlavní hřiště Stínadel s vypětím všech sil dávali dohromady trávníkáři celý týden. Nakonec se na něm mohlo hrát.

Od začátku se nehrála příliš atraktivní kopaná. Oběma týmům jejich snahu o fotbal kazil těžký terén. Ve 27. minutě po standardní situaci nebezpečně hlavičkoval Shejbal, míč dokázal Trmal perfektním zákrokem zkrotit. Pět minut před přestávkou mělo šanci i Slovácko, Jurečka ale z úhlu proti Grigarovi neuspěl.

Po změně stran začínalo získávat Slovácko půdu pod nohama. Bylo v kombinaci přesnější a snáze se dostávalo před Grigara. Šance, které si vytvářelo, ale nedokázalo dobře vyřešit. V koncovce selhali Zajíc, Kohút i Hofmann. Grigar zneškodnil i jedovatou střelu Havlíka, poté v dobré pozici přestřelil Navrátil. Pěknou šanci měl Navrátil i čtyři minuty před koncem. Ve vápně ještě míč posunul na Zahustela, který však minul.

Dvě minuty před koncem vyloužil sudí Rejček po druhé žluté kartě Hyčku. Situaci přezkoumával VAR, rozhodčí u videa Ardeleánu totiž vyzval Rejžka přezkoumat zákrok Hyčky z důvodu potenciálního udělení karty červené.

V čtyřminutovém nastavení už se nic nestalo, oba celky si tak body rozdělily.

Ve středu hrají Teplice opět doma, od 17 hodin hostí v dohrávaném duelu Slovan Liberec.