20.kolo | 21.2.2021 | AGC Aréna Na Stínadlech
FK Teplice - SK Slavia Praha
1:1

Teplice - Slavia Praha 1:1 (0:1)

21.02.2021 | Redakce

Teplický tým vyzval ve 20. kole FORTUNA:LIGY na Stínadlech úřadujícího mistra a také momentálně vedoucí tým nejvyšší domácí soutěže ze Slavie. Radim Kučera nechal stejnou sestavu jako v minulém kole na Slovácku, pouze distancovaného Droehnleho nahradil v sestavě Černý.

Komentář

Žlutomodří vstoupili do utkání neohroženě, Mareš poslal do křídla Moulise, který nacentroval na Žitného a tomu chyběl krůček k překonání Koláře. Na druhé straně protáhl Čtvrtečku Bah, ale domácí gólman skvěle vytáhl míč na roh. Tepličtí ale ve své aktivitě nepolevili a další šanci měl na kopačce Mareš. Ten překonal i Koláře, ale v malém vápně odkopl míč Deli. Když už to vypadalo na bezbrankový poločas, tak Traoré poslal míč na Oscara, jenž nejprve netrefil míč, čímž zmátl Čtvrtečku, a následně balón dorazil do sítě.

Po změně stran měl první velkou příležitost Lingr, jehož skákavá rána skončila v rukavicích Čtvrtečky. Po hodině hry konečně udeřilo také do branky Slavie, když Fortelný vyzval ke skórování Mareše a domácí kapitán se nemýlil. Hned vzápětí musel opět do akce i na druhé straně Čtvrtečka, ale tentokrát Oscara vychytal. Slavia se pak snažila urvat pro sebe tři body, ale teplickému týmu se dařilo odolávat a urval hodně cenný bod!

Fotogalerie