Branky: 5. Hora, 31. Moulis - 62. Hrošovský.
ŽK: 25. Shejbal, 78. Žitný - 40. Limberský, 45. Chorý, 71. Hubník, 74. Bakoš.
Diváci: 3138.

Grigar - Vondrášek, Jeřábek, Shejbal, Hyčka - Hora, Soungole (65. Hošek), Trubač (65. Žitný), Moulis (83. Čmovš) - Jindráček, Kuchta.

FC Viktoria Plzeň

Hruška - Havel, Hubník, Pernica, Limberský - Hořava, Hrošovský - Pačinda (58. Beauguel), Čermák, Petržela - Chorý (58. Bakoš).

Teplice po heroickém výkonu porazily v 25. kole FORTUNA:LIGY v tabulce druhou Viktorii Plzeň 2:1! V první půli dali góly Hora a Moulis, po obrátce za hosty snižoval Hrošovský. Více už „žlutomodří“ Západočechům nedovolili, jejich obrana a skvělý Grigar fungovali na jedničku.

„Skláři“ se sice museli obejít bez vykartovaných Ljevakoviće a Kučery, navíc jim chyběl i zraněný Krob, na soupeře ale vyrukovali zostra a už po pěti minutách se radovali z branky. Po centru Moulise se mohl radovat v poslední době střelecky velmi disponovaný Jakub Hora. Plzeň poté převzala režii hry na své kopačky, teplická obrana dokonce dvakrát vykopávala míč z brankové čáry, gólově se ale zablýskalo na druhé straně. Po nacvičeném signálu přiťukl Jindráček Moulisovi, který se báječně trefil za Hruškova záda podruhé.

Plzeň se do druhé půle vrhla s velkým úsilím, ale Teplice dlouho odolávaly. Až v 63. minutě snížil Hrošovský na rozdíl jedné branky. Viktorka se dál hnala za vyrovnáním, vytvářela si šanci a za šancí, například Beaugel měl dvakrát hlavu v dlaních. Závěrečné minuty byly dramatické, Vrbovi hoši byli nebezpeční ve všech směrech, ale fantastický Grigar všechny jejich tutovky pochytal, v sedmé minutě nastavení zlikvidoval i tu poslední a největší. Teplice tak slaví překvapivé, ale zasloužené body!