Branky: 21. Vondrášek, 41. a 72. Žák, 59. Kučera - 90. Hlavatý.
Rozhodčí: Hocek - Šimáček, Novák (Orel).
Diváci: 2614.

Mucha - Vondrášek, Knapík, Hybš - Hyčka, Kučera (81. Mareček), Jukl, Shejbal (85. Kodad) - Trubač - Gning (80. Vachoušek), Žák (85. Emmer).

FK Pardubice

Markovič – Vlček, Hranáč, Chlumecký – Kostka (46. Vacek), Hlavatý, Icha, Helešic – Zahradníček, Tischler (46. Černý) – Sychra (69. Červenka).

Teplický tým přivítal v dalším domácím zápase na Stínadlech v důležitém zápase Pardubice, trenér Jiří Jarošík musel postrádat zraněného Urbance, ke kterému přibyl v týdnu také Daniel Fila nebo Soufiane Dramé. Na lavičku se tak usadili Tadeáš Vachoušek a Jakub Emmer z B mužstva.

První velkou šanci domácích měl Jan Shejbal, který dostal míč do křídla od Trubače a zjevil se sám před hostujícím brankářem, jenže jeho pokus vychytal Markovič. Brzy poté měl další gólovku Kučera, ten ovšem trefil po zpětné přihrávce jen místo, kde se nalézal strážce hostující svatyně. Diváky tak rozradostnil až Tomáš Vondrášek, který využil propadlého míče a dorazil ho do sítě. Druhý gól přidal pět minut před poločasem Filip Žák. Toho našel před prázdnou brankou Jan Shejbal a Žák už měl jednoduchou úlohu.

Po změně stran nepustily Teplice otěže utkání z rukou, trpělivě držely míč a počkaly si i na příležistosti. Po hodině hry se do jedné z nich dostal Tomáš Kučera a populární TK27 zpoza vápna vyslal nechytatelnou bombu do šibenice hostující branky. Čtvrtý gól pak přišel v 72. minutě, když Trubač vyslal do náběhu Žáka, který vstřelil svou druhou branku v utkání. Fanoušci se v tu chvíli dožadovali populárního "bůra". A také se ho dočkali, když v 82. minutě střídající Tadeáš Vachoušek naservíroval hattrick pro Filipa Žáka, který nepohrdnul a zvýšil na 5:0! Pardubice jen v nastavení snížili na 1:5, zápas tak skončil skvělou výhrou domácích a důležitými třemi body do tabulky FORTUNA:LIGY.