Branky: 62. Trubač - 66. Almási, 80. Mazuch vl..
ŽK: 71. Krunert, 90. Succar, 90. Knapík - 26. Lischka, 68. Sor.
Diváci: 2568.

Čtvrtečka - Vondrášek, Knapík, Mazuch, Chlumecký - Jukl, Krunert - Černý (79. Kodad), Trubač, Fortelný (79. Moulis) - Ledecký (62. Succar).

FC Baník Ostrava

Laštůvka - Ndefe (79. Granečný), Svozil, Lischka, Fleišman - Kaloč (59. Budínský) - Azevedo (46. Sor), Kuzmanovič, Tetour, Potočný (71. Juroška) - Klíma (59. Almási).

Teplický tým vstoupil do zápasu s Baníkem Ostrava bez Jakuba Mareše a Lukáše Marečka, pravidelných členů základní sestavy, kteří se ale v týdnu zranili. Na lavičku usedl Matías Succar, jenž v týdnu přišel na hostování z rakouského LASKu. Amadou Diallo naopak ještě do zápasu připraven nebyl, když se k týmu připojil až v úplném závěru týdne.

V úvodu zápasu měl o něco více ze hry Baník, ale žádnou větší šanci si nepřipsal, naopak žlutomodří převzali od 20. minuty iniciativu a přišly také šance. Nejprve srazil Černého pokus na roh Svozil a o několik minut později stejný hráč zblokoval i pokus Krunerta. Laštůvka tak musel zasahovat až při tvrdé ráně Černého ve 38. minutě.

Po změně stran měl velkou šanci střídající Sor, který postupoval z pravé strany na Čtvrtečku, ale ten jeho pokud zlikvidoval pravou nohou. Pak už se konečně prosadili domácí, Fortelný posunul doleva na Chlumeckého, který přízemním centrem našel Trubače, který bez problémů skóroval. Jenže vyrovnání přišlo vzápětí, Potočný přehlavičkoval Vondráška a Almási tak mohl míč v poklidu doklepnout do sítě. Bohužel to nebylo vše, protože po centru ze strany od hráčů Baníků si Ondřej Mazuch deset minut před koncem srazil míč do vlastní sítě a žlutomodří tak prohrávali 1:2. Teplický tým tak opět odešel ze zápasů bez bodů.