Rozhodčí: Zelinka - Horák, Hrabovský (Machač).
Hráno bez diváků.

Němeček - Vondrášek, Kučera, Shejbal (46. Hošek), Černý - Fortelný, Jukl - Radosta (67. Vukadinović), Trubač (67. Řezníček), Moulis (87. Kodad) - Mareš (90. Ljevaković).

SK Sigma Olomouc

Mandous - Sladký, Hubník, Poulolo, Hála - Houska (65. Daněk), Breite - Zahradníček (65. Gonzalez), Greššák, Falta (90. Látal) - Yunis (76. Nešpor).

V 11. kole nejvyšší fotbalové soutěže se na Stínadlech body dělily. Tepličtí remizovali se Sigmou Olomouc 1:1, když branky dávali Hanák Yunis a domácí Mareš.

"Skláři" nastoupili do zápasu se stejnou sestavou, kterou nový kouč Radim Kučera poslal do boje před týdnem v Mladé Boleslavi. Už ve 3. minutě ale inkasovali, když zaváhání brankáře Němečka potrestal Yunis. Mladý gólman Teplic ale svou chybu v dalším průběhu utkání několikrát napravil a svůj tým podržel. V 9. minutě vychytal Faltu, chvíli poté zlikvidoval příležitost Hály. Domácí poprvé pohrozili Marešem a postupem času se dostávali do hry. Ve 30. minutě měl velkou šanci Moulis, ale Mandous byl úspěšný. Stejně dopadl chvíli před půli i jeho souboj s Jakubem Marešem - chytil jeho tvrdou střelu, který měla gólové parametry.

Po vyrovnané úvodní desetiminutovce druhého poločasu. V 57. minutě vypálil Trubač, Mandous míč vyrazil a Mareš ho pohotově napálil do sítě. Sigma reklamovala ofsajd, VAR ho ale nepotvrdil a "žlutomodří" se radovali z vyrovnávající branky.

Zlepšená hra Teplic pokračovala, gólové šance ale dlouho nepřicházely. V 82. minutě ale střídající Vukadinovič ve velké šanci napálil míč do břevna Mandousovy branky a v 88. minutě po dalším brejku Tepličanů střílel mimo Řezníček.
Zápas tak skončil v sobotu v podvečer smírem. V úterý hrají Teplice v Plzni.