ŽK: 9. Jeřábek, 25. Shejbal, 67. Řezníček, 70. Vondrášek, 87. Kodeš, 90. Hyčka - 33. Bucha, 49. Šeda, 68. Komličenko, 79. Klíma Jakub.
Diváci: 2518.

Grigar - Jeřábek, Čmovš, Shejbal - Vondrášek, Kodeš, Kučera, Royo (64. Hyčka) - Žitný (80. Jindráček) - Řezníček , Mareš J.

FK Mladá Boleslav

Šeda – Jakub Klíma, Tatajev, Pudil (24. Ladra), Fulnek – Bucha (46. Jiří Klíma), Hubínek, Matějovský, Budínský – Mešanović, Komličenko (72. Pech).

Tepličtí fotbalisté se radují, v dohrávaném utkání 4. kola nejvyšší domácí soutěže přemohli obávanou Mladou Boleslav 2:0. Oba góly dal útočník Jakub Mareš, který nastoupil poprvé vedle nové posily Jakuba Řezníčka. Skláře vedl z lavičky jako hlavní kouč opět Pavel Drsek, distancovaný Stanislav Hejkal sledoval vše z novinářské lávky.

Žlutomodří postrádali i Petra Mareše, který nehrál po dohodě obou klubů, z Mladé Boleslavi totiž na Stínadlech hostuje. Chyběl jim i zraněný Nazarov, problémy s třísly nepustily ani na lavičku Trubače.

Už ve 4. minutě věrní fanoušci poprvé jásali. První Marešův pokus ještě Šeda vyrazil, po následné Řezníčkově přihrávce už byl ale překonaný. Teplice vedly a i nadále se prezentovaly aktivní hrou. Kvalitně hrály i směrem dozadu; v obraně nastoupily se třemi stopery v řadě, což dělalo Středočechům problémy. Do šancí se nedostávali, Grigar byl téměř bez práce, řešil jen centrované míče. Druhý gól Severočeši dali v 37. minutě. Prsty v něm má Kučera, který vyslal před Šedovu branku šajtlí centr. Klíma ho odvrátil nešťastně tak, že Mareš neměl se skórováním žádný problém. Do kabiny domácí fotbalisty vyprovázel potlesk tribun.

Ve druhém poločase si Tepličtí hlídali dvougólový náskok. Mladá Boleslav byla i nadále bezzubá, góly mohli přidat naopak skláři. Mareš ani Řezníček úspěšní nebyli, stav se tak nezměnil.

V sobotu od půl páté hrají Teplice v Uherském Hradišti s týmem Slovácka.