ŽK: 63. Urbanec - 15. Jawo, 56. Donát, 81. Karafiát, 90+3. Suchomel, 90+4. Škoda.
Rozhodčí: Starý - Ratajová, Machač (Rouček).
Diváci: 2812.

Grigar - Hora, Chaloupek, Mićević - Urbanec (78. Radosta), Mareček, Jukl, Hybš - Trubač (87. Vachoušek) - Fila, Gning (63. Yasser).

FK Mladá Boleslav

Mikulec – Kubista, Suchý, Karafiát – Suchomel, Donát, Matějovský (72. Škoda), D. Mareček (80. Šimek), Fulnek (54. Tomič) – Jawo (46. Ladra), Kušej.

Krátce po sobotním zápase v Olomouci nastoupil teplický tým hned v úterý doma proti Mladé Boleslavi. Trenér Zdenko Frťala vsadil na stejnou sestavu jako ve vítězném zápase na Hané. Při stejném personálním složení ovšem změnil rozestavení, které se ze 4 - 5 - 1 změnilo na 3 - 5 - 2.

Teplický tým vstoupil do zápasu velmi dobře a ve 14. minutě měl první velkou šanci, kdy nejprve Jawo zblokoval střelu Gninga a následně Filu vychytal Mikulec. Při pokusu Abdallaha Gninga však zasáhl Lamin Jako rukou a po intervenci VARu byla nařízena penalta, kterou opět proměnil Matěj Hybš. Další šanci měli domácí, když Kubista zahrál riskantní malou domů, kterou téměř vystihl Daniel Fila. Hosté zahrozili pět minut před poločasem, kdy musel hlavičku Suchého odklidit do bezpečí Chaloupek.

Ihned po změně stran předvedl Kubista opět špatnou malou domů, k míči se dodal Gning, který už sice překonal hostujícího brankáře, ale hosty zachránil Suchý. Naopak na druhé straně mohl srovnat Karafiát, který i s přispěním Grigara trefil břevno. Další velkou šanci měl hostující Mareček v 67. minutě, kdy se k němu dostala sražená střela, ale naštěstí vypálil mimo. Až v samotném závěru dokázala Mladá Boleslav srovnat v 89. minutě se trefil David Šimek, červenou kartu navíc hned vzápětí dostal Tomáš Grigar. Žlutomodří už navíc nemohli střídat, proto se do branky musel postavit Mohamed Yasser, který si převzal od Grigara rukavice a vrhl se na věc. Yasser však svou úlohu zvládl a Teplice tak doma remizovaly 1:1.