Teplice - Karviná 0:0

8. kolo, FORTUNA:LIGA,
FK Teplice MFK Karviná
0:0 (0:0)

ŽK: 44. Trubač, 53. Ljevaković, 90. Vondrášek - 12. Ndefe, 32. Rundić.
Rozhodčí: Houdek - Hrabovský, Novák.
Diváci: 3168.

Team logo

FK Teplice

Grigar - Vondrášek, Jeřábekk, Shejbal, Mareš P. - Ljevaković, Kučera - Žitný, Trubač (63. Vyhnal), Moulis (80. Royo) - Mareš J.
Team logo

MFK Karviná

Hrdlička - Ndefe, Kouřil, Rundić, Čonka - Hanousek, Janečka, Bukata (59. Petkov) - Ba Loua (90. Krivák), Guba (66. Smrž) - Petráň.

Komentář k zápasu

Jen bezbrankovou remízou skončilo nedělní utkání Teplic s Karvinou, které bylo soubojem celků ze dna tabulky FORTUNA:LIGY. Bojovný duel nenabídl v lijáku příliš fotbalové krásy. Domácí si sice zvláště ve druhé půli díky tlaku vytvářeli šance, s jejich proměňováním ale jsou dlouhodobě na štíru.

Teplice do utkání nastoupily bez Jakuba Hory, který podle vyjádření klubového sportovního ředitele Štěpána Vachouška vinou vyjednávání o přesunu do pražského Edenu nemá nastavenou hlavu na to, aby mohl oblékat dres sklářů.

Největší šance první půle přišla ve 38. minutě, kdy Tomáš Grigar vyhlavičkoval míč pouze k Markovi Janečkovi. Ten však odkrytou branku Teplic nezacílil. Žlutomodří ve vyrovnaném prvním poločase tutovky neměly.

Po obrátce diváci viděli hru na jednu branku, na tu Karvinskou. Na Hrdličku pálili Ljevaković i Žitný. Velké šance zahodili i Mareš a Royo.

Závěr zápasu pokazila nervozita, která se na hřiště vloudila i vinou nepřesných výroků tria rozhodčích. Po konci utkání dostal červenou kartu za protesty trenér domácích Stanislav Hejkal.

Po reprezentační přestávce se FK Teplice vypraví do Liberce.