Branky: 6. Ledecký - 11. Rada z pen, 76. Král.
ŽK: 5. Král, 45. Kubala - 45. Tijani, 53. Kučera.
Rozhodčí: Batík - Mokrusch, Pochylý (Petřík).
Diváci: 2471.

Grigar - Knapík (46. Hyčka), Tijani, Kučera - Vondrášek, Mareček (76. Žitný), Trubač, Prošek (76. Kodad) - Fortelný (32. Jukl) - Žák, Ledecký (60. Sejk).

FC Hradec Králové

Fendrich – Král, Leibl, Harazim – Mejdr, Rada (73. Soukeník), Vlkanova, Kodeš, Klíma – Kubala (86. Kučera), Rybička (63. Vašulín).

V dalším ligovém kole přivítali svěřenci Jiřího Jarošíka na domácí půdě Hradec Králové. Domácí kouč vyslal do základní sestavy poprvé na jaře Davida Ledeckého, který nahradil vykartovaného Jakuba Mareše.

Kdo na Stínadla přišel jen o pár minut později, tak přišel hned o dvě branky, protože už v 6. minutě právě Ledecký otevřel skóre, když usměrnil hlavou do sítě přímý kop Jana Fortelného, ale o několik minut později srovnal Jakub Rada, který proměnil pokutový kop nařízený po zásahu VARu. Domácí se i nadále tlačili dopředu, ale například nebezpečný pokus Marečka skončil těsně nad brankou. Ve 32. minutě navíc musel kvůli zranění odstoupit ze hřiště Jan Fortelný, kterého nahradil Robert Jukl.

Do druhého poločasu už trenér Jiří Jarošík nevyslal Jana Knapíka, místo kterého nasadil Aloise Hyčka. Tepličtí se ale ne a ne dostat do větších příležitostí, naopak šanci otočit skóre měl Kubala, kterého skvěle vychytal Tomáš Grigar. Ten si vybral slabší chvilku v 76. minutě, když špatně vyběhl na přímý kop Kubaly a Král hlavou skóroval. Tepličtí se pak sice tlačili dopředu, ale ani ze závaru v 88. minutě před brankou Fendrycha nic nevytěžili, zápas tak skončil prohrou 1:2 a ztrátou důležitých bodů.