Teplice - Dukla Praha 3:1 (2:0)

FK Teplice
2. kolo, HET liga,
FK Teplice FK Dukla Praha
3:1 (2:0)

Statistiky

Branky: 29. Ljevakovič (Fillo), 31. Vaněček (Krob), 60. Vaněček – 73. Milošević (Podaný). Rozhodčí: Zelinka – Pelikán, Pochylný. ŽK: 9. Šušnjar, 83. Vošahlík – 19. Daniel Tetour, 30. Mustedanagić , 40. Schranz,63. Bezpalec, 81. Bezpalec. Diváci: 4 251

Team logo

FK Teplice

Grigar – Krob, Šušnjar, Jeřábek, Vondrášek – Ljevakovič, Kučera – Vošahlík, Jan Rezek, Fillo (74. Trubač) – Vaněček (68. Červenka).
Team logo

FK Dukla Praha

F. Rada (C) – Podaný, Jiránek, Ostojić, Kušnír – Daniel Tetour, Bezpalec – Mustedanagić (78. Preisler) – Schranz (62. Djuranović), Holenda, Koreš (70. Milošević).

Komentář k zápasu

První domácí zápas nové sezóny vyšel Teplicím nadmíru dobře. Duklu, která na Stínadlech na konci května Skláře obrala o pohárovou Evropu, mužstvo kouče Daniela Šmejkala porazilo 3:1.

Tepličtí do utkání vstoupili velmi aktivně, vytvářeli si řadu příležitostí. Po čtvrt hodině hry orazítkoval tyčku Rezek a za další čtvrthodinu už hlediště jásalo. To Radu prostřelil kapitán Ljevaković – 1:0. Za dvě minuty odcentroval zleva perfektně Krob a žlutomodří vedli už o dvě branky, hlavička Vaněčka byla totiž přesná – 2:0. Další gól mohl přidat po rohovém kopu Šušnjar, nastřelil však pouze břevno.

Co se nepovedlo Šušnjarovi, povedlo se po hodině hry opět Vaněčkovi, tentokrát skóroval nohou. Hosté z Julisky stihli už jen snížit, centr z levé strany využil Miloševič. Poslední, co diváci na Stínadlech viděli, byla červená karta Bezpalce, který musel do sprch po druhé žluté kartě.

V neděli 13. srpna budou hrát Teplice opět doma, od 16 hodin hostí v derby Jablonec.