Teplice - Bohemians Praha 1905 1:0 (1:0)

ŽK: 85. Vondrášek - 89. Květ, 90. Necid.
Diváci: 1000.

Grigar - Kučera, Tijani, Vondrášek - Hyčka, Mareček, Trubač, Boljević (77. Prošek) - Fortelný (90. Nsunzu) - Žák (55. Kodad), Mareš (55. Ledecký).

Bohemians Praha 1905

Valeš – Vondra (83. Petrák), Bederka, Köstl – Kovařík, Květ, Jindřišek, M. Dostál (75. Nový) - Beran (57. Hronek) – Chramosta (75. Puškáč), Koubek (57. Necid).

Trenér Jiří Jarošík vyslal do prvního jarního kola sestavu velmi podobnou té z generálky s ukrajinským Lvovem, pouze z ní na poslední chvíli vypadl nemocný Jan Knapík, kterého nahradil Tomáš Kučera.

Pro oba týmy šlo o velmi důležité střetnutí směrem k jarnímu směřování, tomu také odpovídalo opatrné dětí na hrací ploše. Domácím fanouškům zatrnulo v 18. minutě, když si Hyčka po odkopu špatně zpracoval míč a nechal uniknout Berana, ovšem Boljević se rychle vrátil a odkopl do bezpečí. První branka střetnutí přišla tak až ve 33. minutě, když po rohovém kopu se dostal míč až k Vondráškovi, který ho z voleje poslal krásně levačkou do sítě. Hned vzápětí mohli hosté vyrovnat, Grigar však rychle vyběhl a šanci zneškodnil.

Po změně stran měli nejprve dvě velké příležitosti ke srovnání hosté, když nejprve Necid nevyužil přihrávku Chramosty před prázdnou branku a vzápětí tváří v tvář Grigarovi nechal domácího brankáře vyniknout Květ. Šanci ovšem měli také žlutomodří, když Ledecký nacentroval a Kodad ekvilibristickým volejem trefil břevno hostující branky. Valeše protáhl o pár minut později Ledecký, ale vzruch na Stínadlech byl zbytečný, protože šanci předcházel ofsajd. Žlutomodří ale dokázali dokráčet pro tři body a vstoupili do jara výhrou 1:0.