Branky: 80. Kuchta - 52. Dostál, 87. Nečas.
Diváci: 2367.

Grigar - Vondrášek, Jeřábek, Hošek, Shejbal - Hora, Ljevaković (46. Kuchta), Kučera, Žitný (70. Krob)- Trubač (62. Bezdička) - Jindráček.

Bohemians Praha 1905

Fryšták - Hůlka, Šmíd, Pokorný - Dostál, Jindříšek, Vacek, Bartek - Reiter (85. Reiter), Puškáč (46. Koubek), Vaníček (89. Levin).

Teplice v pátek v podvečer neměly na Stínadlech svůj den. V duelu s pražskými Bohemians prohrály 1:2, když jim rozhodující gól dal pár okamžiků po vyrovnání Nečas.

Skláři poslali do v minulém kole vykartovaného Shejbala či zraněného Kučeru. Naopak jim chyběli kvůli karetnímu trestu absentující Hyčka nebo zraněný Moulis.

Od prvních chvil byli na Stínadlech v televizním duelu lepší hosté z Prahy, kteří působili mnohem hladovějším dojmem. Vytvářeli si jednu velkou šanci za druhou, dvakrát musel na brankové čáře hasit nebezpečí Vondrášek. „Žlutomodří“ brankáře „klokanů“ téměř vůbec neohrozili, z množství příležitostí Bohemky ale ani jednou neinkasovali.

Gól paradoxně dostali až ve druhé půli, když se zdálo, že se jejich hra zvedá, branku dával po brejku Dostál. Šťastné vyrovnání střídajícího Kuchty, který potrestal chybu brankáře Fryštáka, body Teplicím nepřineslo, tři minuty před koncem jejich chyby v obraně potrestal Nečas.

V předposledním kole základní části čeká Teplice v sobotu cesta do Olomouce.